Aktualności

cze10
weekend czerwcowy

WEEKEND CZERWCOWY

Witamy

Przypominamy Państwu że nadszedł weekend czerwcowy i zamowienia złożone w okresie 11.06 - 14.06 będą realizowane od dnia 15.06 czyli poniedziałku.

Z wyrazami szacunku

zespół Prokosmetyka24.pl

cze  10
Więcej
mar13

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

Witamy Państwa,

W związku z zaistniałą sytuacją (koronawirus) nasza firma pracuje obecnie po 16 godzin na dobę. Staramy się zrealizować wszystkie zamówienia, ale muszą Państwo zrozumieć, że występują opóźnienia i to nie tylko u nas. Producenci nie nadążają z odstawami maseczek, środków dezynfekujących i jednorazowych. Proszę zrozumieć, że nie nadążamy odbierać telefonów, ponieważ jesteśmy skupieni na relizacji zamówień, które trzeba zapakować i wysłać. W miarę możliwości prosimy o kontakt mailowy lub SMS.

Jeśli jakiegoś produktu zaczyna brakować, wyłączamy go w sklepie i włączamy ponownie dopiero wtedy, kiedy już mamy pewność, że nadal nim dysponujemy. W świetle ilości zamówień może się zdarzyć, że dla kogoś zabraknie towaru i naprawdę prosze nas za to nie winić. Jeśli ktoś wnióśł opłatę, a nie dostanie swojego zamówienia, gwarantujemy zwrot śrdoków na konto.

Jakoś ten trudny czas musimy przetrwać....

Z wyrazami szacunku

Zespół Prokosmetyka24.pl

mar  13
Więcej